Posted on

Nie masz jeszcze pomysłu na prezent świąteczny? Mam dla Ciebie wspaniałe rozwiązanie! Świąteczna Karta Podarunkowa na profesjonalną wizytę w moim gabinecie dietetycznym to propozycja wyjątkowo cenna! Życzymy swoim najbliższym dużo zdrowia, szczęścia… a przecież, gdy mamy zdrowie-mamy wszystko. Już dziś możesz spełnić świąteczne życzenia i podarować im VOUCHER ŚWIĄTECZNY do mojej Poradni w Mosinie, a także online. Zapewniam najwyższą jakość usług- indywidualne podejście, dopasowana dieta, pomiar masy ciała, zalecenia dietetyczne, jadłospis lub Plan Żywieniowy.

Świąteczna Karta Podarunkowa obejmuje trzy warianty do wyboru

🎁130 zł- obejmuje Konsultację Dietetyczną w Gabinecie w Mosinie lub online (bez jadłospisu)

🎁250 zł- obejmuje Pierwszą Wizytę oraz utworzenie Indywidualnego Uproszczonego Planu Żywieniowego

🎁350 zł- obejmuje Pierwszą Wizytę, Wizytę Kontrolną oraz dwa jadłospisy po 7 propozycji

Ze względu na wyjątkowy czas, w którym musimy na nowo się odnaleźć i zorganizować, potrzebujemy nowych rozwiązań. Wizyty stacjonarne nie zawsze możemy zorganizować, dlatego proponuję konsultację on-line. Następnie przygotowany jadłospis wysyłam mailowo.

Przygotowanie nowego Programu Żywieniowego poprzedzone jest wywiadem medycznym i żywieniowych. Jadłospis przygotowuję kompleksowo czyli z podaniem ilości i sposobu przygotowania potraw oraz uwzględniając sezonowość.

Voucher na konsultację dietetyczną

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *