W każdym człowieku widzę potencjał, staram się go uwypuklić i pokazać, że zmiana jest możliwa. Do wszystkich pacjentów podchodzę indywidualnie i wspieram w trakcie całego procesu.

Specjalizuję się w dietoterapii nadwagi i otyłości, cukrzycy, niedowagi, zaburzeń gospodarki tłuszczowej , nadciśnienia tętniczego, niedoczynności tarczycy w tym Hashimoto oraz chorób dietozależnych związanych z zaburzeniami funkcjonowania układu pokarmowego. Pomagam również w zakresie poprawy relacji z jedzeniem w różnych zaburzeniach odżywiania.

Ukończenie studiów dietetycznych pozwoliło mi na zdobycie podstawowej wiedzy z zakresu żywienia człowieka opartej na dowodach naukowych. Natomiast zdobyte doświadczenie, dalsze poszerzanie wiedzy z zakresu dietoprofilaktyki i dietoterapii poprzez uczestnictwo w wielu kursach i szkoleniach oraz ukończenie studiów podyplomowych na kierunku Psychodietetyka ukazuje pacjenta w pełnym świetle jego problemów żywieniowych. Zapraszam wszystkich, którzy ze względu na swój stan zdrowia, bądź też chęć poprawy sposobu odżywiania potrzebują fachowej pomocy i wsparcia.

Obecnie dodatkowo pracuję jako dietetyk w Szpitalu Specjalistycznym im. J. Strusia w Poznaniu, konsultuję pacjentów szpitalnych, pacjentów przygotowujących się do operacji bariatrycznej oraz pacjentów Poradni Diabetologicznej.

W swoim gabinecie w Mosinie przyjmuję pacjentów z Poznania, Mosiny i okolicznych miejscowości: Luboń, Puszczykowo, Komorniki, Krosno, Rogalinek, Krosinko.

Dietetyk, Psychodietetyk, Dietetyk Bariatryczny, Absolwentka SGGW w Warszawie oraz Uniwersytetu SWPS na kierunku Psychodietetyka.

Dyplomy i certyfikaty

certyfikat choroby autoimmunizacyjne

certyfikat mukowiscydoza
certyfikat microbiota
certyfikat terapia insulinoodporności
swps
psychodietetyka -świadectwo swps