Zdjęcie przed wizytą u dietetyka:

Pani Ania pokazała, że niemożliwe staje się możliwe i została bohaterką SWOJEGO życia.

Najważniejsza była silna determinacja i pozytywne myślenie, że cel zostanie osiągnięty. Dzięki diecie Pani Ani udało się schudnąć 20 kg w 5 miesięcy. Jeszcze zostało 10 kg do osiągnięcia wymarzonej sylwetki, ale już teraz moja pacjentka nie może się nadziwić, gdy patrzy w lustro.

Pani Ania jest przykładem na to, że z otyłością można walczyć i odnieść prawdziwy sukces. Nikt nie powiedział, że będzie łatwo i szybko. Dodatkowo były kłopoty ze zdrowiem i psychiczne bariery. Razem jednak przejść łatwiej przez problemy i przy nieocenionym wsparciu rodziny udało się uzyskać fenomenalne rezultaty.

Rola dietetyka jest częścią całej terapii, która dzieje się przede wszystkim w głowie pacjentki i tutaj bardzo się cieszę, że nasza współpraca tak dobrze się układa. Dieta musi być przede wszystkim zbilansowana i dopasowana indywidualnie do potrzeb, ale powinna także być smaczna. Dla mnie wizyty Pani Ani są przyjemnością i jej uśmiech, zmiana wizerunku oraz rosnąca samoocena jest najlepszym wynagrodzeniem i daje ogromną satysfakcję.

Zdjęcie po utracie 20kg: