Porady dietetyczne

Jedną z moich propozycji dla pacjentów są indywidualne porady dietetyczne, które ofertę w gabinecie w Poznaniu. Jako doświadczony dietetyk uczę dobrych nawyków żywieniowych i pokazuję, jak dopasować dietę do potrzeb organizmu. Decyzję o tym, że chcesz wprowadzić zmiany w sposobie odżywiania najlepiej skonsultować właśnie w profesjonalnej poradni. W mojej zawsze możesz liczyć na wyczerpujące informacje w każdym temacie dotyczącym np. obliczenia zapotrzebowanie na makro- i mikroelementy oraz sposobów przygotowywania posiłków.

Podczas spotkania diagnozuję różne problemy pacjenta, również zdrowego oraz opracowuję indywidualne rozwiązania. Aby porady dietetyka były właściwie dopasowane i skuteczne, bardzo ważne są oczekiwania pacjenta oraz cele, które ustalamy wspólnie w trakcie spotkania. Dlatego przeprowadzam szczegółowy wywiad, badam skład ciała metodą impedancji (BIA), zalecam niezbędne badania laboratoryjne, a następnie omawiam ich wyniki.

W ramach porad dietetycznych podpowiem również, jaką aktywność fizyczną warto byłoby wdrożyć do swojego planu dnia.

Poradnie dietetyczne Poznań

Usługi realizowane w poradniach dietetycznych są odpowiedzią na potrzeby każdego, kto poszukuje profesjonalnych porad dietetyków. Tak też jest w przypadku mojego gabinetu, gdzie oferuję wyłącznie jadłospisy dostosowane indywidualnie do każdego pacjenta. Przygotowuje je m.in. dla osób:

  • odchudzających się,
  • z nietolerancją lub alergią pokarmową,
  • cierpiących na konkretne schorzenia dietozależne,
  • chcących wprowadzić zdrowe odżywianie,
  • potrzebujących poprawić swoją odporność,
  • aktywnych fizycznie.

Oferuję także wsparcie związane z żywieniem kobiet w ciąży oraz małych dzieci.

Indywidualne porady dietetyczne mogą być udzielane podczas jednorazowych lub cyklicznych spotkań. W tym zakresie dostosowuje się do oczekiwań oraz potrzeb pacjentów. Jednak zazwyczaj zalecam kolejne wizyty kontrolne w celu uzyskania informacji, czy podjęte działania w zakresie zmiany diety i nawyków żywieniowych przyniosły zakładane rezultaty.

Jeśli chcesz zadbać o swoje dobre samopoczucie i prawidłowy stan zdrowia, odwiedź moje poradnie dietetyczne – znajdziesz je w Poznaniu i MosinieSkorzystaj z porad specjalisty od żywienia już dziś.