Posted on

Nie masz jeszcze pomysłu na prezent świąteczny? Mam dla Ciebie wspaniałe rozwiązanie! Bon upominkowy na profesjonalną wizytę w moim gabinecie dietetycznym to propozycja wyjątkowo cenna! Życzymy swoim najbliższym dużo zdrowia, szczęścia… a przecież, gdy mamy zdrowie-mamy wszystko. Już dziś możesz spełnić świąteczne życzenia i podarować im VOUCHER ŚWIĄTECZNY do mojej Poradni w Poznaniu lub Mosinie, a także online. Zapewniam najwyższą jakość usług

Świąteczna Karta Podarunkowa obejmuje pierwsza wizytę w Poradni lub online oraz utworzenie personalizowanego Programu Dietetycznego.

Ze względu na wyjątkowy czas, w którym musimy na nowo się odnaleźć i zorganizować, potrzebujemy nowych rozwiązań. Wizyty stacjonarne nie zawsze możemy zorganizować, dlatego proponuję konsultację on-line poprzez komunikator zoom. Następnie przygotowany jadłospis wysyłam tradycyjnie w wersji wydrukowanej.

Przygotowanie nowego Programu Żywieniowego poprzedzone jest wywiadem medycznym i żywieniowych. Jadłospis przygotowuję kompleksowo czyli z podaniem ilości i sposobu przygotowania potraw oraz uwzględniając sezonowość.

Konsultacja + jadłospis 14-dniowy tylko

219 zł

Karta Podarunkowa na wizytę w gabinecie lub online

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.